Plastové regály policové

PLASTOVÉ REGÁLY POLICOVÉ Banner

Plastové regály


Na prvé počutie sa možno plasty nejavia ako najlepší materiál na výrobu regálov, nemusíte však maťv tomto ohľade žiadne obavy. Police plastových regálov v našej ponuke sú vyrobené z pevného PVC a polypropylénu. Sú dostatočne vystužené a navrhnuté tak, že garantovaná nosnosť tých najslabších nie je menšia ako 70 kg. Nájdete u nás tiež modely s nosnosťou 120 a 160 kg, ktoré sa tak v tomto smere vyrovnajú regálom z dreva či ocele.
Práve plast ako materiál je najväčšou výsadou týchto regálov, pretože naň nepôsobia vonkajšie vplyvy ako napr. vlhkosť či drevokazné organizmy, ktoré by časom poškodili drevený regál, resp. korózia, ktorá by narušila celistvosť oceľového regála. Plastové regále by ste teda mali prednostne použiť vo vlhkých nevykurovaných priestoroch ako napr. pivnice, samostatne stojace garáže či sklady. Nevýhodou plastových regálov v našej ponuke je, že výšku umiestnenia jednotlivých políc nemôžete nastaviť, pretože sú v regáli pevne ukotvené.
 
Plastové regále sú rozdelené do dvoch produktových radov, pričom v každom sa nachádzajú trisérie. Plastové regále Jupiter majú nosnosť jednotlivých políc 70 alebo 120 kg, pričom v sérii Jupiter 4 nájdete plastové regále s výškou 138 cm, hĺbkou 46 cm a rôznymi šírkami. Séria Jupiter 5 sa skladá z regálov s výškou 180 cm, hĺbkou 46 cm a rôznymi šírkami. V sérii Jupiter 6 nájdete zasa plastové regále s výškou 222 cm, hĺbkou 46 cm a rôznymi šírkami.

Všetky plastové regále Tytan majú nosnosť jednotlivých políc 160 kg, pričom v sérii Tytan 4 nájdete plastové regále s výškou 138 cm, hĺbkou 46 cm a rôznymi šírkami. Obdobne, séria Tytan 5 obsahuje 180 cm vysoké plastové regále s hĺbkou 46 cm a rôznymi šírkami. V sérii Tytan 6 nájdete zasa 222 cm vysoké a 46 cm hlboké regále s rôznymi šírkami. Plastové regále vám dodáme v demontovanom stave, nemusíte však mať obavy zo zložitej
montáže – je jednoduchá, rýchla a zvládnete ju dokonca bez použitia náradia
 

Stránka 1 z 4 - 60 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 60 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.Viac informácií TU